Maszyny okiem dziewczyny


Maszyny okiem dziewczyny 

Blog naukowy poświęcony transportowi zewnętrznemu, obsłudze naziemnej podróżnych, logistyce i spedycji. Dzięki damskiemu spojrzeniu, łamie najczęściej powtarzane stereotypy. Oprócz praktycznych wskazówek dotyczących podróży, znajdziecie tu również przystępnie wytłumaczone techniczne zagadnienia, teksty popularnonaukowe i wiele innych artykułów. Wszystko opatrzone odpowiednią grafiką, która pomaga zrozumienie danego problemu.

Ocena


 Na oko widać że wiesz co robisz, podpowiem tylko kilka minusów bo to bardziej konstruktywne;). Szablon "Veronica" mimo że już trochę stary ma duży potencjał. Dlaczego zrezygnowałaś z wbudowanego slidera? To on głównie nadaje charakter stronie. Jeśli chcesz minimalizm to trzeba pomyśleć nad innym szablonem, teraz widać że czegoś brakuje. Strona główna to miniatura zdjęć i dwie linijki tekstu, jest mało atrakcyjnie. "... Okiem dziewczyny" nie widać tu kobiecej ręki, nagłówek prosi się o ładne graficzne logo i usunięcie ikon społecznościowych które nie działają.
Trik: Post powinien zaczynać się od zdjęcia, w przypadku bloga technicznego czytelnik lubi widzieć o czym czyta. Często sam nagłówek nie jest tak atrakcyjny jak zdjęcie które go prezentuje.
Facebook wygląda zupełnie inaczej i graficznie nie nawiązuje do strony "matki", może to celowy zabieg?   
PUNKTACJA PLUS/MINUS
0.0 - 0.5 - 1.0 Czytelność i Intuicyjność
0.0 - 0.5 Motyw i Grafika
0.5 Domena .pl .com itd.
0.5 Responsywność
0.5 Social Media - Facebook itp.
0.5 Mutimedia - grafiki, zdjęcia, filmy
0.5 Strona Kontakt - info o autorze
0.5 Nawigacja - menu, kategorie, archiwum
0.5 Google Speed na poziomie + 85
1.0 Baner spisiocenablogow
+ Strona "kontakt" i "o mnie"
+ Dobra nawigacja
+ Facebook
-

Chcesz poprawić opis? Blog przeszedł aktualizację? Powiadom nas o tym w komentarzu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.