Header Ads

#33 - Aromat kawy o poranku

Dzisiaj ocenie poddany został blog Aromat kawy o poranku.

Kategoria: Lifestyle, Pamiętnik/Dziennik

Pierwsze wrażenie: Blog przegląda się łatwo i przyjemnie. Ma wszystkie potrzebne narzędzia ułatwiające poruszanie się po nim - archiwum, etykiety, listę popularnych postów. Nie podoba mi się tło, a konkretnie jego kafelkowe ułożenie. Myślę też, że lepiej czytałoby się treść, gdyby tło pod tekstem było jednolite.
Ocena: 8/10
 
Treść: Jest to rodzaj pamiętnika/dziennika także znajdziemy tu wpisy dotyczące życia autorki. Jej przemyślenia i historie, są bardzo ciekawie opisywane. Podoba mi się styl pisania autorki, blog czyta się jak dobrą książkę. Za pomocą etykiet możemy podzielić wpisy na te aktualne oraz archiwalne - uzupełniane przez autorkę z pomocą swojego tradycyjnego papierowego pamiętnika. Nie wspominam o błędach, bo ich nie widziałam.
Ocena: 10/10
 
Grafika: Obrazki czy zdjęcia na blogu pojawiają się baaardzo rzadko i najczęściej są pobrane z sieci. A szkoda, jestem wzrokowcem, więc lubię oglądać zdjęcia. Częściej pojawiając się filmiki - teledyski. Jednak jako, że jest to pamiętnik, a nie foto blog, wiec treść jest tu najważniejsza nie mogę mieć tego zbytnio za złe.
Ocena: 9/10
 
Ocena końcowa: 27/30
 
Zajrzyjcie i koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

2 komentarze:

  1. Dzięki za ocenę. Cieszę się, że blog ci się podoba. Postaram się z czasem dodawać więcej zdjęć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się w zupełności z powyższą oceną:)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.