Header Ads

#26 - Czekamy na Cud

Dzisiaj przybliżę Wam blog Czekamy na Cud.

Kategoria: Lifestyle, Dziecko, Kosmetyki

Pierwsze wrażenie: Blog na pierwszy rzut oka sprawił wrażenie trochę przepchanego reklamami. Zbyt duża reklama na samej górze strony przykuwa wzrok, a powinien tam znaleźć się tytuł bloga, który z kolei jest mało widoczny na tym tle. Tekst mógłby być pisany jedną czcionką, bo czasami ciężko czyta się bardzo malutkie literki, a z kolei w innym poście są bardzo duże. Lepiej by to wyglądało, gdyby wszystkie posty miały jednolita czcionkę i rozmiar. Po za tym jest archiwum i kalendarz, więc poruszanie się po blogu w miarę łatwe.
Ocena: 7/10

Treść: Autorka wyczekuję , a raczej stara się o dziecko. O jej walce o wymarzony Cud możecie przeczytać właśnie na tym blogu. Opisuję to w sposób bardzo ciekawy, więc dobrze się czyta. Możemy też poczytać trochę o różnego rodzaju lekach i sposobach na zwiększenie płodności oraz przydatne informacje dla kobiet w ciąży i tych, które planują zajść w ciąże. Sporadycznie pojawiają się też wpisy dotyczące kosmetyków i opinia na ich temat. Generalnie blog o życiu, o chwilach dobrych i złych jak to bywa u każdego z nas.
Ocena: 10/10

Grafika: Grafika pojawia się dość rzadko na blogu, raczej jest to blog do czytania, a nie do oglądania. Jeśli jednak jakieś zdjęcia lub obrazki się pojawiają to są dość dobre jakościowo.
Ocena: 9/10

Ocena końcowa: 26/30

A Wam jak się podoba ten blog? Czekam na Wasze komentarze!

1 komentarz:

  1. Dziękuje, ale to nie ode mnie zależy czy są reklamy.. Mam je od początku. Może to "uroda" blog.pl :) W każdym bądź razie nie wiem czy da się to wyłączyć.. Również mnie to denerwuje.. Myślałam że będzie gorzej, a ocena jest super :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.