Header Ads

#13 - Handmade nocą

Kolejny blog, który dziś został oceniony to Handmade nocą

Kategoria: Rękodzieło, Decoupage, Scrapbooking

Pierwsze wrażenie: Bardzo fajne zestawienie zdjęć na górze bloga, co daję nam pogląd na to czego możemy się po nim spodziewać. Jednak tytuł bloga jest na tym tle trochę mało widoczny, zlewa się. Po za tym blog łatwo się przegląda dzięki archiwum i wielu etykietom. Jest on prosty, schludny i czytelny.
Ocena: 9/10

Treść: Blog czyta się bardzo przyjemnie. Znajdziemy na nim prace tworzone przez autorkę - głównie piękne kartki wykonane metodą Scrapbooking i przedmioty ozdabiane metodą Decoupage. Ja przeglądając blog byłam zachwycona tym co blogerka potrafi stworzyć. Najbardziej podobają mi się pudełka na pamiątki, są prześliczne. Bardzo interesujący i wart polecenia blog!
Ocena: 10/10

Grafika: Zdjęcia są bardzo ładne, przede wszystkim ostre, wyraźne. Prace autorki nie są fotografowane byle jak i byle gdzie, są one bardzo fajnie wyeksponowane i zaprezentowane. Uwielbiam oglądać zdjęcia, a zwłaszcza jak są na nich takie cuda.
Ocena: 10/10

Ocena końcowa: 29/30

Zaglądajcie na blog i dzielcie się swoją opinią! 

I jeszcze jedna prośba. Jeśli możecie, to dajcie na Waszych blogach jakiś post lub info o tym blogu, o powstającym spisie. Może kogoś zachęcicie w ten sposób do zgłoszenia się, bo na tą chwilę to ostatni zgłoszony blog do oceny.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.