Header Ads

#10 - Cichy Zakątek Kolorowych Drobnostek

Po dość długiej przerwie oceniam kolejny blog: Cichy zakątek kolorowych drobnostek

Kategoria: Rękodzieło, Dekorację, Papierowa wiklina

Pierwsze wrażenie: Pozytywne! Choć ja bardzo lubię jak oprócz tytułu bloga pojawia się jakaś grafika, zdjęcie, które już na start daje nam często przedsmak tego co możemy zobaczyć. Tutaj jednak nie przeszkadza mi, że tego nie ma. Blog jest delikatny, ładny i czytelny.
Ocena: 10/10

Treść: Blog poświęcony jest twórczości autorki. A jest Ona naprawdę wszechstronnie utalentowaną osobą. Próbuję różnych technik i metod wykonywania rękodzieła, a wszystko to pięknie nam prezentuję. Głównie znajdziemy tu dzieła wykonane z papierowej wikliny, a autorka ma niesamowitą wyobraźnie i potrafi stworzyć z niej prześliczne rzeczy!
Ocena: 10/10

Grafika: Zdjęcia umieszczane na blogu są dobrej jakości, a prace autorki są na nich bardzo ładnie wyeksponowane. Fotografie prezentują ozdoby i pomysły na rękodzieło w wykonaniu blogerki, więc ogląda się je z przyjemnością, bo jest co podziwiać!
Ocena: 10/10

Ocena końcowa: 30/30

Zapraszam do odwiedzin na blogu i zachęcam do podzielenia się Waszą opinią na Jego temat w komentarzach! Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę :) jest miło kiedy komuś podoba się to co robimy, a takie opinie dodają skrzydeł i pomagają bardzo rozwijać się i motywować do nowych wyzwań :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.