BLOGI Z OCENĄ 3.0 - 4.5

BLOGI TECHNICZNIE

BLOGI Z OCENĄ 1.5 - 2.5

» »Unlabelled » #34 - Pozytywnie nastawiona

Dzisiaj blog Pozytywnie nastawiona

Kategoria: Lifestyle

Pierwsze wrażenie: Wchodząc na blog niestety można dostać małego oczopląsu. Tytuł jest mało widoczny. Nie wiem dlaczego na górze strony wyświetlony jest pusty zielony prostokąt - czy tam miał być tytuł? Szkoda, że tło jest w formie kafelkowej, takie trochę rozjechane. Po za tym na pasku bocznym dużo niepotrzebnych rzeczy - "Najwyżej oceniane", czy "popularne posty", ponieważ i tak nie ma tam żadnych danych. Proponowałabym popracować trochę nad wyglądem bloga, aby robił lepsze pierwsze wrażenie.
Ocena: 6/10

Treść: Wpisy dość krótkie, ale rzeczowe. Głębokie przemyślenia autorki. Jedyne co bym zmieniła to wyróżniłabym jakoś te teksty, ponieważ czasami więcej miejsca niż wpis zajmuję pole z "Powiązanymi wpisami" i lepiej by było gdyby sam tekst postu był bardziej widoczny, wyróżniony.
Ocena: 9/10
Grafika: Zdjęć na blogu dość mało. Spodziewałam się więcej czytając, że fotografia to pasja autorki. Te zdjęcia, które się pojawiają są dość dobrej jakości, choć mogłyby być większe.
Ocena: 8/10
Ocena końcowa: 23/30
Jak Wam podoba się blog? Zajrzyjcie i podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

«
Następny
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Z całą pewnością! O wiele pozytywniej :)

   Usuń
 2. Po pierwsze - po co komu taka ocena? Co autorce przyjdzie z Twoich trzech linijek, skoro większość ludzi pisze dłuższe komentarze? Zwłaszcza że o treści nie piszesz absolutnie nic, poświęcając ten dział na rozwodzenie się o wyglądzie bloga.
  Po drugie - jaki sens ma przyznawanie takiej samej punktacji za treść i pierwsze wrażenie? Przez to bardzo wartościowy blog może dostać bardzo niską ocenę przez to, że jest brzydki...

  OdpowiedzUsuń